Komiteler

EĞİTİM KOMİTESİ

1-  Uzm. Dr. Münire KURU – Başhekim Yardımcısı

2-  Semih BAŞBELEN – İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı

3-  Fatih MERGEN – Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı

4-  Ebru TEBER – Kalite Yönetim Direktörü

5-  Op. Dr. Erdoğan EROĞLU – Beyin ve Sinir Cer. Uzm.

6-  Ömer TURAN – Sosyal Çalışmacı

7-  Nezaket BURGUCU – Eğitim Hemşiresi

8-  Gönül BOZACI – Eğitim Hemşiresi

9-  Özlem ŞEVİK – Enfeksiyon Kontrol Komitesi

10-Aynur ALTAN – Süpervizör

 

TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

1- Uzm. Dr. Süleyman ÇİNGİRT – Başhekim Yardımcısı

2- Semih BAŞBELEN – İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı

3- Fatih MERGEN – Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı

4- Ebru TEBER – Kalite Yönetim Direktörü

5- Salih Oktay EŞME – Makine Mühendisi

6- Necip NİKBAY  – Sivil Savunma Amiri

7- Ömer KORKMAZ – Güvenlik Amiri

8- Hasret UZUN – Hemşire

9-Aynur ALTAN – Süpervizör

10-Esma KARAMAN – Süpervizör

 

HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

1-  Op. Dr. Levent DİNÇER – Başhekim Yardımcısı

2-  Semih BAŞBELEN –İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı

3-  Fatih MERGEN – Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı

4-  Ebru TEBER – Kalite Yönetim Direktörü

5-  Uzm. Dr. Erdem NALBANT – Genel Cerrahi Uzmanı

6-  Uzm. Dr. Özlem BALABAN – Fizik Tedavi ve Reh. Uzm.

7-  Uzm. Dr. Kayhan GÖKTALAY – Biyokimya ve Klinik Biyokimya Uzmanı

8-  Uzm. Dr. Kıvanç AŞIK – Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı

9- İbrahim Taha ŞAHİN - Eczacı

10-Ramazan AKKUZU - Hemşire

11- Muharrem SÜSLÜ – Laboratuvar Teknisyeni

12- Güler BAKIRCIGİL – Hemşire

13- Aysel YILMAZ – Tıbbi Teknolog

 

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU (ÇALIŞAN SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KOMİTESİ)

1- Hürriyet Abdullah Zafer ULUSAN - İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul Başkanı / İş Veren- İşveren Vekili

2-Rüştü ufuk GICI - İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul Sekreteryası

3-Süleyman ÇİNGİRT - İş Yeri Hekimliği / Sorumlu Yönetici

4-Ercan SÖZBİLEN  - İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul Üyesi

5-Türkan YILMAZ - İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul Üyesi

6-Kasım UYAN - Çalışan Baş Temsilcisi

7-Aytaç BUKIRAN - Hekim Çalışan Temsilcisi

8-Banu SEKRETER - Sağlık ve Güvenlik Temsilcisi

9-Ebru TEBER - Sağlık ve Güvenlik Temsilcisi

10-Pınar DUYMAZ - Çalışan Temsilcisi

11-Güler BAKIRCIGİL - Çalışan Temsilcisi

12-Güzin ÇETİN - Çalışan Temsilcisi

13- Talip AKBAŞ - Çalışan Temsilcisi

14- Funda CESUR - Çalışan Temsilcisi

15- Sabriye YETİŞ - Çalışan Temsilcisi